Idealne etykiety na produktach

Etykiety na produktach służą temu, aby je bez problemu identyfikować. Z drugiej strony wymagają tego przepisy, aby produkty były odpowiednio oznakowane. Warto wspomnieć, że w każdym kraju są one inne i nie ma sztywno określonych np. dla całej Unii Europejskiej. Jednym z rodzajów etykiet obecnie dostępnych na rynku są etykiety typu peel off. Co je wyróżnia?

Prosta budowa

Na początku warto wspomnieć o tym, że są niezwykle proste w swojej budowie – może nawet tak bardzo jak żadne inne na rynku. Cała filozofia polega na tym, że w rzeczywistości są to etykiety warstwowe. Składają się one z dwóch warstw ze sobą połączonych. Budowa jest niezwykle uniwersalna, a co więcej bez większego problemu możemy je rozdzielić. Jeżeli to zrobimy to otrzymujemy jedną długą etykietę. Z kolei złożona tego typu etykieta wygląda jak jednostronna książka o stosunkowo niewielkich rozmiarach. Zatem jest to niezwykle proste rozwiązanie.

Najważniejsza jakość

Gdzie można takie etykiety peel off zamówić? Wydaje się, że dobrym rozwiązaniem jest firma Etyland. Otrzymamy od nich produkt najwyższej jakości. Bez wątpienia jest w stanie wpłynąć to na ilość sprzedanych produktów. Warto podkreślić również to, że na etykiecie nie może być zbyt małej czcionki. Rozkładany format etykiet pozwala na umieszczenie wszystkich niezbędnych informacji, a jednocześnie nie ma konieczności zmiany czcionki na zbyt małą. Dodatkowo wszystkie informacje na tych etykietach są trwałe.