Co może się znaleźć na kubku z nadrukiem?

Drukowane, autorskie kubki są dzisiaj jednymi z chętniej i najczęściej sprzedawanych gadżetów. Zapewne chodzi tu o ich uniwersalność – wszak ładnym, ciekawym i robionym na specjalne zamówienie kubkiem nikt nie miałby serca pogardzić. Co w takim razie warto umieszczać na kubkach, które mają stać się prezentem dla kogoś bliskiego?

Kubki z nadrukiem: wszystko zależy od osoby oraz intencji

Rzeczywiście, kubki są uniwersalnym prezentem, trzeba jednak pamiętać, że nie każdy według nas zabawny test będzie pasował zarówno do okazji, kontekstu, jak i samej osoby. Kubki z nadrukiem pasują na prezent urodzinowy i imieninowy, na walentynki, mikołajki czy święta, a także jako rodzaj podziękowania czy sposób na pogratulowanie konkretnym wydarzeniom. Kubek z nadrukiem nie sprawdzi się za to raczej jako prezent ślubny czy dla osoby starszej i szacownej. W przypadku takich prezentów –gadżetów po prostu trzeba znać umiar.

Kubki z nadrukiem: stworzysz je samodzielnie

Na szczęście nie trzeba być utalentowanym grafikiem ani mieć nie wiadomo jak bujnej wyobraźni, aby stworzyć ciekawy kubek z nadrukiem. Firmy zajmujące się takimi zamówieniami udostępniają na swoich stronach specjalne programy, tak zwane kreatory, za pomocą których można bez trudu wykonać dowolny projekt, który następnie jest nanoszony odpowiednią techniką na kubek. Warto się tym zainteresować, ponieważ już sam proces tworzenia jest niezłą zabawą.