Przygotowujemy wesele marzeń – jak się za to zabrać?

Jednym z ważniejszych elementach zaślubin jest wesele, zwane również przyjęciem weselnym. Jak się za to zabrać, gdy chcemy zrealizować swoje marzenia? Podpowiadamy!

Wesele marzeń – od czego zacząć przygotowania?

Od czego powinniśmy zacząć ślubne przygotowania? Jaki powinien być nasz pierwszy krok? Z takim dylematem mierzy się całkiem wiele par, a zwłaszcza dotyczy to kobiet, które pragną, by ten dzień był wyjątkowy. Jak jednak zrealizować swoje marzenia? Na pewno pierwszym krokiem powinno być ich jasne określenie. Koniec z marzeniami, czas przejść do ich realizacji. Dlatego należy głośno powiedzieć, co dokładnie chcemy mieć na swoim przyjęciu, a czego nie. Gdy uda się wszystko już ustalić, powinniśmy przejść do określenia weselnego budżetu. Jednak nie skupiajmy się tylko na budżecie przeznaczonym na samo przyjęcie weselne, lecz na całym przedsięwzięciu. Dobrą praktyką jest stworzenie też harmonogramu wydatków, dzięki temu będziemy dokładnie wiedzieć, ile, na co możemy przeznaczyć na wesele stare babice.

Szukamy sali na wesele marzeń

Kolejnym etapem powinien być wybór sali weselnej. Gdzie jednak szukać takiej, która pozwoli nam zrealizować swoje najskrytsze marzenia? Trzeba przyznać, że ilość dostępnych sal weselnych robi wrażenie. Do wyboru mamy wiele różnego typu obiektów, zróżnicowanym pod względem wystroju, jak i lokalizacji. Jak w takim razie wybrać tę najlepszą? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, zwłaszcza że każdy z nas może zdecydować się na inny sposób szukania. Niektórzy mogą sprawdzać osobiście poszczególne sale weselne i tak wybrać tę, która najbardziej im się spodoba. Inni mogą zdecydować się na przejrzenie ślubnych katalogów lub odwiedzenie targów ślubnych, na których również pojawiają się przedstawiciele poszczególnych domów weselnych. Jednak praktyka pokazuje, że najlepsze rozwiązania zapewnia Internet. To tutaj czekają na nas oferty najlepszych domów weselnych, więc możemy znaleźć coś odpowiedniego dla siebie bez wychodzenia z domu.

Która sala weselna pozwoli nam zrealizować swoje marzenia?

No właśnie, która sala weselna zapewnia nam możliwość realizacji swoich marzeń? Na pewno Sevilla, czyli sala weselna znajdująca się na pograniczu Warszawy oraz gminy Izabelin, jak również w pobliskim sąsiedztwie Starych Babic, Łomianek, czy Puszczy Kampinowskiej. Od samego centrum Warszawy to zaledwie 15 minut, tym samym Sevilla je idealnym miejscem dla osób zarówno z Warszawy, jak i z jej okolic. Dlaczego akurat Sevilla?

Przede wszystkim czeka tutaj na nas wyjątkowa sala weselna, która jest nowoczesna i przestronna. Ogólnie sala pomieści nawet 200 osób, więc na pewno starczy miejsca dla wszystkich naszych gości. Jej wnętrze jest utrzymane w białej kolorystyce, co stanowi też idealne tło dla różnego typu dekoracji. Co ważne, wybór poszczególnych dekoracji zależy od nas. To my wybieramy, co dokładnie tego dnia znajdzie się na sali. Również od nas zależy ustawienie oświetlenia, bo Sevilla została wzbogacona o ukryte światełka.

Nie sposób pominąć również samej obsługi sali weselnej. Możemy tutaj liczyć na pomoc przy organizacji przyjęcia weselnego, jak również w trakcie jego trwania. Dzięki czemu możemy mieć pewność, że nie tylko uda nam się zrealizować marzenia, ale również wszystko przebiegnie zgodnie z planem.