Pióro z grawerem – prezent w dobrym stylu

W poszukiwaniu upominku, który sprawdzi się na różne okazje, w tym także na te oficjalne, warto sięgnąć po sprawdzone propozycje. Artykuły piśmiennicze od uznanego producenta mogą być strzałem w dziesiątkę!

Dla szefa, dla wykładowcy akademickiego, dla nauczyciela, dla rodzica czy też dla innej ważnej osoby – znalezienie upominków dla tych właśnie osób często nie jest takie proste. Jeśli chcemy, aby podarunek był udany, warto wybrać artykuły uniwersalne, praktyczne, ale też wyróżniające się dobrym smakiem.

Doskonałym wyborem może być pióro z grawerem – alternatywa dla popularnych długopisów, która dzięki indywidualnemu grawerunkowi może stać się wspaniałą pamiątką i wyrazem wdzięczności.

Dzisiaj takie artykuł piśmiennicze można zakupić w wielu sklepach, w tym między innymi w sklepie internetowym GiftLogo.

Jeśli również myślisz o tym, aby podarować wysokiej jakości pióro wieczne, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

Jakie pióro z grawerem wybrać?

Pióro to wyjątkowa elegancja pisma – właśnie dlatego dzisiaj do pisania piórami powraca coraz więcej osób. Z tego też powodu pióro może być wspaniałym pomysłem na stylowy upominek na wiele różnych okazji.

Gdy zamierzamy podarować taki upominek, warto postawić na wysoką jakość – pióro Parker z grawerem będzie na pewno dobrym zakupem. Firma Parker już od ponad stu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości artykułów piśmienniczych znanych teraz na całym świecie.

Dzisiaj w asortymencie firmy Parker znajdują się różne pióra – pióra Parker wyposażone są w wysokiej jakości stalówki, także złocone, które zapewniają niezrównany komfort oraz precyzję pisma. Specjalnie wyprofilowane korpusy poprawiają chwyt. Pióro Parker może być napełniane tuszem lub też można zdecydować się na model na praktyczne naboje.

Parker z grawerem doskonale sprawdzi się jako upominek na różnorodne okazje – dla osób, które są nam bliskie, a także dla tych, z którymi pozostajemy w oficjalnych stosunkach. Takie artykuły często wybierane są także jako upominek firmowy – sprawdzają się jako gadżety reklamowe czy też dla osób, którym chcemy podziękować, na przykład dla pracowników, klientów, kontrahentów.

Pióro z grawerem – pamiątka na lata

Jeśli chcemy podarować upominek, który będzie jedyny w swoim rodzaju, doskonałym pomysłem będzie zlecenie wykonania na nim grawerunku. Pióra z grawerem mogą dzięki temu stać się zachwycającą pamiątką, wyrazem wdzięczności, a także mogą przypominać o darczyńcy.

Najczęściej grawerunek wykonuje się wtedy z wykorzystaniem technologii laserowej, która powoduje, że grawer jest bardzo trwały i nie ściera się tak, jak nadruki farbami. Na korpusie pióra można umieścić napisy oraz grafiki zgodnie z pomysłem klienta.

Gdzie można kupić pióro z grawerem?

Aktualnie pióro czy długopis Parker z grawerem można kupić w wielu firmach, które specjalizują się w sprzedaży artykułów piśmienniczych z usługą personalizacji, w tym także w sklepie GiftLogo, który oferuje upominki reklamowe.

W ofercie sklepu można znaleźć także inne artykuły piśmiennicze, w tym długopis Parkera z grawerem, ołówki automatyczne, a także zestawy zawierające różne artykuły.

Zamówienie na pióro z grawerem, które może posłużyć jako upominek reklamowy albo jako prezent dla bliskiej nam osoby, można złożyć także całkowicie przez internet. Wtedy przekazujemy firmie nasze życzenia co do wyglądu artykułów piśmienniczych. Po otrzymaniu projektu zatwierdzamy go, opłacamy zamówienie i już w ciągu 24 godzin możemy otrzymać przesyłkę!