Nocleg w okolicach Łodzi…

Ucieczka od zgiełku miasta, cisza i spokój. To właśnie to, czego teraz Ci potrzeba. Jeśli poszukujesz rodzinnego hotelu, który pozwoli całej waszej gromadce odpocząć od pędu życia codziennego to wybierz się do Salio! Z myślą o dłuższym pobycie w ich skromnych progach, kilka miesięcy po inauguracji klubu jeździeckiego Salio otwarty został Aparthotel. Są to kompleksowo wyposażone, klimatyzowane pokoje hotelowe. Swoją ofertę Salio kieruje nie tylko do miłośników koni, ale również do osób, które szukają noclegu w okolicach łodzi, by z dala od miejskiego zgiełku cieszyć się relaksem na łonie natury.

Aktywności dla całej rodziny!

Jeśli należysz do osób, które aktywnie spędzają swój wolny czas, to na pewno spodoba Ci się to, co może zaoferować hotel rodzinny Salio. Malownicze tereny wokół ośrodka zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Oprócz jazdy konnej możesz skorzystać z rowerów i kijków do nordic walking. Uzupełnieniem jest sala bilardowa, sala zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci czy boisko do piłki nożnej i koszykówki. Znajdzie się tam także miejsce na ognisko i grilla.

Komfortowy wypoczynek

Jeśli zależy Ci na dobrym odpoczynku to hotele rodzinne to świetny wybór. Aparthotel oferuje szereg zajęć, w których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Po dniu pełnym wrażeń będziesz mógł odpocząć w komfortowym, nowocześnie urządzonym pokoju lub apartamencie. Postaw na Salio, a Twój wyjazd z pewnością zaliczysz do udanych!