Nowości
Początek / Blogi / Editorial / Podziel się z nami (i nie chodzi o pieniądze!)
Podziel się z nami (i nie chodzi o pieniądze!)

Podziel się z nami (i nie chodzi o pieniądze!)

Chcemy pisać. Ale chcemy też czytać.

Za stroną Bliska wiara nie stoją wszechwiedzący. Ta strona wynika także z potrzeby uczenia się, poznawania doświadczeń innych osób.

Tak, dzielimy się i chcemy się dzielić. Ale potrzebujemy, byście i Wy dzielili się z nami.

 

W najbliższym czasie mamy zamiar pisać o tym, czym jest dla nas Rodzicielstwo Bliskości – ale nie za pomocą definicji. Rozpoczynamy cykl zatytułowany „Scenki z życia blisko”. Będzie w nim można przeczytać, jak rodzice opisują czas przeżywany ze swoimi dziećmi w różnych życiowych sytuacjach. O kolkach, zabawie, spaniu, o rodzeństwach, obowiązkach domowych… i nie tylko.

Zastanawiasz się może: „O, a czemu nie napiszą o X?”, pod X podstawiając to, co akurat chcesz przeczytać? To dobrze, napisz nam, o czym chcesz przeczytać, może znajdzie się ktoś, kto napisze? A może to my czekamy, że napiszesz Ty właśnie?

 

Dzielcie się. Nie trzeba być mistrzem chrześcijańskiej ortodoksji ani rodzicem-aniołem, by z nami współpracować. Wystarczy próbować łączyć chrześcijaństwo i rodzicielstwo bliskości. A czasem nawet nie być żadnego z nich wrogiem, choć ma się wątpliwości. Prosimy tylko o szczerość i jasność.

Jeśli te sprawy leżą Ci na sercu, napisz: redakcja@bliskawiara.pl albo na naszym fanpage’u na Facebooku.

 

Pierwszy tekst z cyklu ukaże się na stronie jeszcze w tym tygodniu.

Redakcja

Redakcja

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane są zaznaczone. *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przewiń do góry